Ve Vojkovicích bylo gólově veselo, odnesly to Božičany

29.09.2015 18:16

Sedmé kolo okresního přeboru se nejvíce povedlo fotbalistům z Vojkovic. Ano, přesně tak. Navrátivší se německá legie v dresu týmu z Poohří si řádně vyšlápla na ambiciózní Božičany, které nakonec musely skousnout hořký sedmibrankový příděl.

Vojkovice – Božičany 7:2
Hosté dorazili k utkání v hodně kombinované sestavě a to rozhodlo. Vojkovice totiž od úvodních minut měly gólový hlad, který nakonec přetavily v sedm vstřelených branek.
Branky: 6. Kučera Václav, 10. Hauptmann Milan, 29. Kocifaj Petr, 48. Matoušek Marek, 61. Kocifaj Petr, 66. Petrus Jan, 88. Matoušek Marek – 40. Petr Marcel, 50. Žigar Miroslav (PK). Poločas: 3:1. Rozhodčí: Kozák Rudolf – Bláha Karel, Kostolecký Karel. ŽK: 0:2. Diváci: 35.