TJ Vojkovice x Trstěnice 1:3 (1:2)

14.11.2013 08:42

TJ Vojkovice x TrstěniceV nedělním odpoledne čekalo hráče Vojkovic tradiční listopadové sychravé počasí a aktuálně druhý tým soutěže Trstěnice s jejich obávaným střelcem Bezdičkou.  A byl to právě tento hráč, který napoprvé rozvlnil síť vojkovické branky. Nejlépe se zorientoval ve velkém vápně, rychlou kličkou se uvolnil a prudkou střelou k tyči nedal Jardovi Matouškovi šanci. Vojkovice bojovaly a srovnat stav utkání se podařilo po přesném zakončení Petra Kocifaje.  Poslední slovo v první půli měly ovšem opět Trstěnice, když se po rohu Bezdičky hlavou trefil Vyšňovský.

V druhém poločase pokračoval divácky atraktivní fotbal s řadou tvrdých soubojů a se šancemi na obou stranách. Nicméně jediným, kdo dokázal skórovat byli opět hráči Trstěnic, kteří po rychlém brejku a zakončení Svobodou, stanovili konečný stav utkání na 1:3. Vojkovice předvedly slušný výkon s řadou brankových příležitostí, ale na body to tentokráte nestačilo.

Gól: Petr Kocifaj