TJ Vojkovice x Nejdek "B" 1:3 (0:1)

27.10.2015 14:13

Za pěkného podzimního počasí čekal Vojkovice další nepříjemný soupeř v podání nejdeckého „B“ týmu. Že se na nás řádně připravili bylo jasné hned od úvodních minut. Hosté byli běhavější, dobře kombinovali a hojně využívali křídelních prostorů. Vojkovicím naopak vázla přihrávka a hlavně zvlhnul střelecký prach.  Tradičně jsme hrozili z brejků a dostali se do několika více než slibných  brankových příležitostí. Bohužel ve finálové fázi jsme situaci špatně vyhodnotili , uskočil balón či zakončení mířilo mimo branku. Nejdeckým nájezdům se dařilo čelit do 22.minuty, kdy se po standardní situaci ocitl před vojkovickou brankou zcela osamocen „nejdecký šéf“ Zbyněk Draxal a umístěnou střelou poslal svůj tým do vedení.
   Druhý poločas byl ve znamení toho prvního jen  s tím rozdílem, že ubylo brankových příležitostí na straně domácích. Naopak Nejdek přidal v 71. minutě druhou branku. O menší drama se ještě postaral Marek Matoušek snížením na 1:2. Nicméně poslední slovo v zápase měli hosté a v 88. minutě definitivně potvrdili své vítězství 1:3.

Gól: Marek Matoušek