TJ Vojkovice x Loket 2:2 (0:1) na penalty výhra Loket

30.10.2013 08:41

TJ Vojkovice x LoketV nedělní odpoledne čekal Vojkovice další nepříjemný soupeř a to Loket, který v této sezóně ještě neokusil hořkost porážky. A byl to právě tento tým, který od začátku utkání diktoval tempo hry. Jako první se za hosty prosadil Falář Hynek, který nechytatelnou bombou poprvé rozvlnil síť vojkovické branky. O pár minut později pohrdl 100% gólovkou loketský záložník, který nedokázal usměrnit míč do zcela odkryté branky. Vojkovice si za první poločas vytvořily minimum příležitostí a když už se dostaly k zakončení, tak střely skončily nad nebo mimo loketskou svatyni.

Jak už je u Vojkovic zvykem, tak druhý gól přišel opět v první pětiminutovce druhého poločasu, kdy se k zakončení dostal zcela osamocený Martin Čáp a nezaváhal. Na danou situaci bylo nutné reagovat přeskupením hráčů a do hry se dostal Tomáš Žlutický, což se nakonec ukázalo jako dobrý tah. Nejdříve snížil z trestného kopu  na  1:2 a ke konci utkání tentýž hráč vyrovnal na 2:2, když byla po faulu na Marka Matouška nařízena penalta. Při nerozhodném stavu rozhodují zápas pokutové kopy, které vyšly tentokráte lépe hráčům z Lokte. Ti si tak připsali dva body a na Vojkovice zbyl bod jeden.

Góly: 2 x Tomáš Žlutický