TJ Vojkovice x Kyselka 3:0 ( 0:0 )

16.03.2016 10:17

Celkem 120 platících diváků se přišlo podívat na dlouho očekávané derby mezi týmy z Poohří TJ Vojkovice a Kyselka. Domácí byli v tomto utkání mírnými favority. Kyselce se totiž v letošním ročníku příliš nedaří a v dosavadních utkáních dosáhla pouze na 1 bod. Nicméně derby je vždy něco jiného a veškeré bodové rozdíly se v tomto utkání mažou. První půle přítomné diváky asi moc nenadchla, když za zmínku stojí snad jen nastřelené břevno Milanem Hauptmannem.
Druhá půle přinesla již více vzruchu a hlavně tolik očekávané góly. Jako klíčové se ukázalo nasazení Venci Kučery a Petra Kocifaje, kteří zařídili všechny branky domácích. Kuriózní moment nastal hned v úvodu, když Venca Kučera prvním dotykem s balónem centroval do velkého vápna a Petr Kocifaj taktéž prvním dotykem skóroval.  Druhý zářez si připsal Petr Kocifaj po standardní situaci, kdy hlavou zvyšoval již na 2:0. Poslední hřebík do rakve přidal Venca Kučera, který si vyměnil pozici střelce s Petrem Kocifajem, který hlavou sklepl centr přímo k Vencovi a ten se z hranice malého vápna nemýlil. Vojkovice si tak zaslouženě připsaly 3 body za vítězství.

Góly: 2 x Petr Kocifaj, Venca Kučera