TJ Vojkovice x Jáchymov 1:2

05.05.2014 19:16

V něděli přivítali hráči Vojkovic na svém hříšti tým z Jáchymova, který na jaře statečně bojuje o záchranu v krajské soutěži. Vojkovice začaly lépe a podařilo se jim dostat hosty pod tlak. Z toho také pramenila první šance zápasu, když se Míra Krejsa dostal k zakončení z malého vápna, ale balón netrefil ideálně a přestřelil. Po úvodní dvacetiminutovce domácí polevili a Jáchymov přebral taktovku hry. Rozvlnit síť domácí branky se, jako prvnímu, podařilo Pavlu Hekelovi, který zkušeně zpracoval balón mezi dva obránce a lobem překonal vojkovického gólmana.

V druhé půli se domácí pokusili o zvrat utkání, ale byli to opět hosté, kteří po druhé v zápase zamířili do černého. Tentokrát se trefil žolík Pavel Chaloupek, jež hned po svém příchodu na hřiště zvýšil na 0:2 pro Jáchymov. V posledních 15 minutách vsadily Vojkovice vše na útok. Ovšem prosadit se podařilo jen Martinu Nagymu, který už jen snížil na konečných 1:2.