TJ Vojkovice x Habartov 3:3 ( na penalty 3:5 )

07.04.2014 20:44
Máme za sebou první jarní utkání. Na domácí půdě jsme uvítali tým z Habartova, který měl na nás jednobodový náskok v tabulce. Lépe začali domácí, když se střelou zpoza šestnáctky prosadil Honza Petrus a poslal domácí do vedení 1:0. Po úvodní brance se hrál oboustranně vyrovnaný fotbal, kdy si oba týmy vytvořily několik slibných příležitostí. Nicméně prosadit se podařilo až Tomáši Žlutickému, který po faulu na navrátilce Milana Hauptmanna, zahrával pokutový kop a přesně umístěnou střelou poslal Vojkovice do komfortního vedení 2:0. To bohužel dlouho nevydrželo. Domácí obraně nevyšel offside systém a nabídnutou příležitostí nepohrdl habartovský Tamajka. Do kabin se šlo za stavu 2:1.

Start do druhého poločasu vyšel lépe Habartovu, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Stibůrek a srovnal účet na 2:2. Po obdržené brance Vojkovice prostřídaly a to se ukázalo jako dobrý tah. Po nádherné kombinaci Martin Nagy a Václav Vorel první jmenovaný uklidil balón k tyči a poslal Vojkovice po druhé v utkání do vedení. Už se zdálo, že domácí získají velice důležité 3 body, když se z poslední standardní situace v utkání, která se zahrával ve 4. minutě nastavení , prosadil opět hlavou Houdek a stanovil na konečných 3:3. Remíza znamená penaltový rozstřel, ve kterém měli více štěstí hosté a odvezli si tak z Vojkovic 2 body.

Vzhledem k průběhu utkání je to pro nás jasná ztráta dvou bodů.

Góly: J. Petrus, T. Žlutický, M. Nagy