TJ Vojkovice x Dolní Žandov 1:2 ( 1:0 )

20.04.2014 21:26

Favoritem nedělního utkání byli, minulým úspěchem nabuzení, hráči Vojkovic, na které čekal tým Dolního Žandova. A začátek zápasu potvrzoval papírové předpoklady. Jako první zahrozil tzv. „hanákem“ Martin Nagy, ale gólman hostí stačil reflexivně vyrazit na roh. Již v první půli musel, ze zdravotních důvodů, do sprch Venca Kučera, jehož na hřišti nahradil Pepa Gonda. Tomu se hned, po pár minutách na place, podařilo krásnou střelou poslat Vojkovice do jednobrankového vedení. Nicméně víc zajímavého se v prvních 45 minutách nestalo.

Ve druhé půli si hráči Vojkovic vybrali slabší dvaceminutovku, kdy pustili hosty do svého brankového uzemí a ti jim ukázali 100% efektivitu. Nejdříve se k zakončení, po zmatku v malém vápně, dostal hostující  Trešl a dorážkou do prázdné branky srovnal na 1:1. To domácím rozhodně nepřidalo na životě a hosté  po chvíli trestali znovu, když křižnou střelou,  ze vzdálenosti velkého vápna, přesně zamířil Kuvík.  Pak Vojkovice konečně zabraly a podařilo se jim dostat hosty pod tlak. Bohužel se ani jedna ze 100% šancí, ať už v podání Venci Vorla, Martina Nagyho nebo Pepi Gondy, neujala a hráči Dolního Žandova si překvapivě, avšak né zcela nezaslouženě, odvezli důležité tři body.

Gól: Pepa Gonda