TJ Vojkovice x Březová 4:2 (2:1)

11.04.2016 15:12

Góly: 2 x Pepa Gonda, 2 x Petr Kocifaj

Vojkovice x BřezováNa úvod jarní části okresního přeboru jsme na hřišti ve Vojkovicích přivítali hráče Březové, kteří okupovali v tabulce sousední 8. místo. Úvod vyšel dle našich představ a již v 11. minutě se prosadil z přímého kopu Petr Kocifaj a poslal domácí poprvé do vedení. Nadále jsem pokračovali v tlaku, ale rozvlnit síť se podařilo až v 33. minutě, kdy nechytatelnou střelou do šibenice, navýšil skóre na 2:0 Pepa Gonda. Nadějné dvoubrankové vedení ovšem do konce poločasu nevydrželo. Nedůraz v pokutovém území potrestal, po rohovém kopu, hlavou hostující Dimitrov Tomáš a do šaten se šlo za stavu 2:1.

Druhá pětačtyřicetiminutovka začala lépe pro nás, když druhým gólem v zápase, poslal Pepa Gonda Vojkovice opět do dvoubrankového vedení. Březová se ještě jednou pokusila o zvrat v utkání. To se opět po rohovém kopu prosadil březovský Ladislav Jíra a vykřesal pro hosty jiskřičku naděje. Tu ovšem záhy sfoukl Petr Kocifaj a stanovil tak konečný stav utkání na 4:2.