Stružná x TJ Vojkovice 1:4 ( 1:1 )

15.05.2016 08:31

V sobotu nás čekalo náročné utkání s týmem Stružné a cíl byl jasný. Získat nazpět ztracené tři body za minulou domácí prohru s Kolovou. Utkání nezačalo vůbec špatně a během několika úvodních minut jsme měli hned dvě jasné příležitosti skórovat. Bohužel ani jeden pokus nevyšel dle našich představ. První gól tak vsítil v 8. minutě tradiční střelec Petr Kocifaj, který proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Marka Matouška. Po vstřelení branky následovala klasická ztráta koncentrace, čehož využili domácí a Petr Jánaček srovnal na 1:1. Druhá půle pokračovale tlakem Stružné, ale ani jeden pokus se neujal. S postupem času jsme začali přebírat iniciativu, která vyústila v druhý gól Petra Kocifaje. A když se v 80. minutě prosadil po pěkné akci, a neméně hezčím zakončení, Marek Matoušek bylo o vítězi rozhodnuto. Domácí rezignovali a v 88. minutě zasadil poslední ránu opět Marek Matoušek a stanovil konečný stav utkání na 1:4 pro Vojkovice.

Góly: 2 x Petr Kocifaj, 2 x Marek Matoušek