Setkání generací vojkovického fotbalu

1. Vojkovice 1
2. Vojkovice 2
3. Vojkovice 3

Sobota 29. června se tučným písmem zapsala do historie fotbalového klubu TJ Vojkovice. Na programu totiž bylo premiérové setkání vojkovických fotbalových generací. Na setkání se sešlo kolem čtyřicítky fotbalistů, kteří byli rozděleni do tří týmů spravedlivě podle věku. Věkové kategorie byly nad 45 let, 28 – 45 let a do 28 let. Vojkovický klubový turnaj se hrál systémem každý s každým dvakrát třicet minut. K vidění tak bylo plno pohledných akcí a hlavně hodně vstřelených branek. Na hřišti se během turnaje představily i generace rodu Matoušků (pozn. red. Jarda Matoušek starší, Jarda Matoušek junior, Marek Matoušek). Z hráčů, kteří toho nejvíce pamatují, jmenujme Jirku Strungu, Mildu Němečka a Jirku Petrova. Dále se na pažitu představili hráči, kteří kopali ve Vojkovicích I. A třídu, Dan Fišer, Pavel Šťástka, David Šimek, a samozřejmě současná a budoucí generace vojkovických fotbalistů. Foto z akce v naší fotogalerii.