Chýše "B" x TJ Vojkovice 5:3 ( 3:3 )

19.10.2015 14:42

V sobotu vyrazily Vojkovice na výlet do Chýše, kde je čekal místní „B“ tým.  Chýšské bečko mělo před tímto zápasem na kontě jen 2 výhry a 4 prohry a tak hosté byli mírným favoritem. Vojkovice začaly velice aktivně a již v první pětiminutovce si vytvořily řadu šancí. Nicméně jako první rozvlnili síť domácí, když se v 6. minutě trefil Josef Chára. Vojkovice to lehce zaskočilo avšak nadále pokračovaly v tlaku a hlavně v soutěži o největšího paliče gólovek. To trvalo až do 15. minuty, kdy se poprvé prosadil hlavou Petr Kocifaj. Ten samý hráč si to zopakoval i ve 23. minutě a poslal Vojkovice do vedení  2:1. Když ve 30. minutě přidal třetí gól Honza Petrus,  zdálo se, že je o vítězi zápasu rozhodnuto. Bohužel opak byl pravdou.  Vojkovice několika nepochopitelnými chybami vrátily domácí tým do hry a do šaten se šlo za stavu 3:3, kdy dvakrát skóroval opět Josef Chára.
   Na začátku druhého poločasu se Vojkovice pokusily opět získat vedení na svou stranu. Snaha ovšem kýžený efekt nepřinesla a po deseti minutách bylo pro Vojkovice po zápase. Chýše dokázala využít dalších chyb hostí  a přidala ještě dvě branky na cestu.

Góly: 2 x Petr Kocifaj, Jan Petrus