Bečov x TJ Vojkovice 3:4 ( 0:4 )

16.03.2016 10:18

Pro první tři body zvenku jsme si zajeli na hřiště předposledního Bečova, i když to nebylo nakonec tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Vstup do utkání nám vyšel naprosto skvěle. Jen 15 minut stačilo Petru Kocifajovi ke vstřelení tří branek. Poprvé rozvlnil bečovskou síť nechytatelnou bombou a pak přidal dva zásahy tradičně hlavou. Čtvrtou branku zajistil Marek Matoušek a zdálo se, že Bečov je na kolenou a není o co hrát. Jenže pak přišla druhá půle, ujala se jedna střela z dálky a to vlilo živou vodu do žil domácím. Hostům naopak svázala nohy nervozita. Bečov převzal iniciativu a hrozil ze všech pozic. To ještě více umocnila tečovaná střela Tomáše Bílého v 62. minutě a Vojkovice se právem začaly bát o výsledek. Totalní alarm přišel v 89. minutě, kdy už na 3:4 snižoval Jakub Jůn. Vojkovice nakonec těsnou výhru uhájily, i za pomoci i branková konstrukce, a přivezly důležité tři body.

Góly: 3 x Petr Kocifaj, 1 x Marek Matoušek