Diskuze

Drobotina

KLOFY | 29.10.2012

Ta naše drobotina Vojkovická/Kyselka ( žáčci) mi dělá radost!!!!! Jen tak dále....:-))))))

Božíčany

klofy | 20.10.2012

dneska bomba výkon!!!!!!!!!!!!bez rozdílu všichni supr všem díky !!!! všichni hráli na 100% jen snad jednu osobu bych trošku vyzdvihnul a to JÁ JÁ JÁ JÁ JÁ :-))))) jo a ještě jednou grtatuluju Pérus k holčičce..Příští tyden ji zapijeme at je pořadně zdrava!!!

Re: Božíčany

Pérus | 20.10.2012

Díky, dneska fakt super výkon. Ve druhý půli se pořádně máklo. Doufám, že příští týden zapijeme princeznu a 3 body. Takže mimovojkovičtí musí dorazit vlakem :-)

proti N.Hamrům

Karel | 17.10.2012

to bylo lepší než ČR:Bulharsko

hamry

otas | 16.10.2012

Díky všem zúčastněným za další tři body,obzvlášt marodům, kteří se také zapojili!! Jen tak dál!!

Pěkný web

AueFans.cz | 02.10.2012

Moc hezký web!

Hajek

KLOFY | 30.09.2012

supr výkon v Hajku všem blahopřání jen tak dal....

Re: Hajek

Pérus | 30.09.2012

No super výkon, ten byl v Chýši :-D Ale bojovnost, disciplína a hlavně 3 body z venku se počítají. Teď to už taky konečně potvrdit na domácím hřišti.

Re: Hajek

fík | 05.10.2012

Taky jsem spokojenej a dobře jsem si zafandil. Jinak chlapy velká marodka a tak je potřeba na sobotu všechno co má aspoň jednu zdravou nohu se kterou může kopat. Ničeho se nebojte jsem pořád s Vámi.

CH73E

klofy | 23.09.2012

oproti CHýši uplná trágedie s Abrtamy...jak je to možné???????? V CHyši nas bylo nás 11 a šlo to ted nas bylo pomalu 15 a
h---o ,někteří lidé (hráči) by se měli nad sebou aspon trošku zamyslet včetně i MĚ tak snad s Hájkem to bude už lepší...

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek